V předposledním podniku UCI Světového poháru v cyklokrosu ve Španělsku dokončili jezdci Elkov Kasper na 22. a 24. místě. Mezi Michaela Boroše a Adama Ťoupalíka se na cílové čáře dostal Zdeněk Štybar. Vítězem se počtvrté v sezóně stal Mathieu van der Poel.
Nizozemský univerzál ve spurtu těsně porazil svého belgického rivala Wouta van Aerta. Boroš za vítězným duem zaostal o 3 minuty a 14 vteřin, Ťoupalík byl o další půlminutu zpět.
Před posledním závodem Světového poháru, který se uskuteční 29. ledna ve francouzském Besançon je lídrem Belgičan Laurens Sweeck, který by o vítězství v seriálu už neměl přijít. Michael Boroš je průběžně na 17. místě se ziskem 90 bodů. Adam Ťoupalík ve Francii závodit nebude a v pohárovém hodnocení má 6 bodů.
Results powered by FirstCycling.com