Boroš v holandském Hulstu na 15. místě

Michael Boroš si v sedmém závodě Světovém poháru připsal 11 bodů a posunul se na průběžnou 12. příčku s celkovým počtem 72 bodů. Při premiérovém startu v cyklokrosové sezóně si pro vítězství přijel domácí univerzál Mathieu van der Poel.

Van der Poel zvítězil před Belgičanem Laurensem Sweeckem, který vystřídal svého krajana Iserbita v pozici lídra průběžného pohárového pořadí.

Dnes už jsem se cítil lépe a zdravěji, než minulý týden, takže tomu i odpovídal výsledek. Dojel jsem patnáctý, start byl, řekl bych v klidu, a pak jsem si celý závod držel přibližně stejnou pozici. Byl to pěkný kros. Trošku blátíčko a klouzalo to. Jsem spokojený, na to, jak jsem se cítil minulý týden. Teď už zase cítím, že můžu závodit,“ hodnotil průběh závodu Světového poháru jezdec Elkov Kasper.

Za týden mě ještě čeká jeden závod v Antverpách a pak odlétáme na soustředění do Španělska. Tam se budu moct připravit na druhou část sezóny. Věřím, že tam podpoříme formu. Bez závodů budu skoro tři týdny a po Vánocích pojedu další Světový pohár a vánoční klasiky,“ prozradil Michael Boroš své plány v zimní sezóně.

Results powered by FirstCycling.com