Michael Boroš druhý v „otvíráku“ okolo Hlohovce, Řeha vítězem kategorie U23.

V silničním závodě Trofeo CINELLI - VC Hlohovce, kterým startuje česká silniční sezóna, obsadil jezdec týmu Elkov Kasper Michael Boroš druhé místo za slovenským vítězem Markem Čaneckým.  

Na trati, kde se závodí od roku 1976, absolvovali jezdci celkem 104 kilometrů na třinácti osmikilometrových okruzích. Čtvrtým v celkovém pořadí a vítězem kategorie U23 se stal Filip Řeha. Také poslední z tria Elkov Kasper Tomáš Obdržálek pronikl do TOP 10 a v celkové klasifikaci končí na 7. místě a stříbrné pozici v kategorii U23.

Z dnešního závodu mám opravdu dobrý pocit. S Filipem i Tomášem jsme jeli celou dobu společně a jsem rád, že jsme všichni umístili na pěkných místech. Celý závod jsme drželi rychlejší tempo a za sebe dnešní den hodnotím jen a jen pozitivně,“ komentoval po závodě nejlepší z týmu Elkov Kaspev Michael Boroš.

Našim úkolem do posledního kola bylo urvat slovenského závodníka, což se nám bohužel nepovedlo. Proto byl klíčový nájezd do poslední zatáčky, který jsem zvládl perfektně. Bohužel mi na finálový spurt nezbylo více sil a první místo jsem neudržel,“ litoval Michael Boroš. 

 

Výsledky Trofeo CINELLI - VC Hlohovce

1. Čanecký Marek BRS - KAKTUS BIKE 2:27:17
2. Boroš Michael Elkov-Kasper 2:27:17
3. Kukrle Michael Czech National Team 2.27:18
4. Řeha Filip Elkov-Kasper 2:27:18
7. Obdržálek Tomáš Elkov-Kasper 2:28:58