Po dvou etapách Dookola Mazowsza klasifikováno jen 2,5 km

Z důvodu zrušení první etapy se zatím plnohodnotně odjela pouze krátká časovka, ve které se nejlépe umístil Michael Kukrle. 

V Polsku blízko Varšavy se opět rozběhl kolotoč UCI závodů. Tím prvním na jehož start se postavil i tým Elkov Kasper, je Dookola Mazowsza UCI 2.2, kde se našemu týmu pravidelně daří. První etapa začala na okruzích u města Teresín, na kterých peloton urazil 130 km z celkových 168, než byl závod zastaven. V tu dobu peloton poměrně úspěšně likvidoval náskok dvojice v úniku a pravděpodobně by došlo na hromadný spurt. Koncovku etapy však narušila vážná nehoda motorkáře, který vjel na trať a dostal se do kolize se sběrným vozem pelotonu. Etapa musela být zrušena a do celkového pořadí zůstali započítané pouze bonifikace z projetých prémií. 

V druhý den závodu byla na řadě krátká 2,5 km časovka, která se tak vlastně stala prologem závodu. V ním byl nejrychlejší Felix Gross z německé reprezentace, který trať pokořil v čase 2:48. Nejlepším z týmu Elkov Kasper byl na 8. místě Michael Kukrle, který zaostal o 4 vteřiny. O čtyři místa za ním skončil Jakub Otruba, který ztratil o vteřinu víc.

V pátek pokračuje závod třetí 170 km dlouhou etapou u města Grodzisk Mazowiecki, kde se pojede celkem devět rovinatých okruhů.