Loading color scheme

Elkov Kasper posílili Petr Kelemen a Jakub Ťoupalík. František Sisr se přesouvá na novou pozici

Dresy profesionální cyklistické stáje Elkov Kasper bude i v sezóně 2021 nosit desítka závodníků. V týmu pokračují Adam Ťoupalík, Jakub Otruba, Dominik Neuman, Michal Schlegel, Matěj Zahálka, Michael Kukrle i zkušení třicátníci Alois Kaňkovský a Jan Bárta. Novými tvářemi budou mladíci Petr Kelemen a Jakub Otruba. František Sisr po ukončení závodní kariéry zůstane členem královéhradeckého týmu a bude pro závodníky pracovat jako mechanik. Sestavu tak opouští pouze Karel Hník.

Cyklisté Elkov Kasper mění značku kol

Nejúspěšnější český cyklistický tým Elkov Kasper přichází před novou sezonou se zásadní novinkou – jezdci královehradecké stáje budou od začátku roku 2021 jezdit na kolech značky Wilier Triestina, jejímž výhradním distributorem pro Českou republiku je společnost KCK Cyklosport. Cyklisté budou zároveň používat helmy, brýle a další doplňky značky Force.

Alois Kaňkovský uzavřel sezónu druhým místem na Slovensku

Závěr sezony obstaral závod Visegrad4 na slovenském území, ve kterém Alois Kaňkovský nestačil pouze na polského mistra Aniolkowského.

Matěj Zahálka je po roční pauze opět celkovým vítězem Českého poháru

V posledním představení Českého poháru až posledním průjezdem zvrátil konečné pořadí a vyhrál celou soutěž. Celý tým Elkov Kasper je i vítězem soutěže týmů.

Zahálka druhý ve čtvrtém závodu Českého poháru v Brdech

Matěj Zahálka si dojel na „gravelovém“ závodě Českého poháru, který byl po protestech zkrácen pro druhém místo.

Zahálka s Neumanem na pódiu českého poháru v Kyjově

Závodníci týmu Elkov Kasper nestačili v třetím díle Českého poháru v silniční cyklistice pouze na polského jezdce Stosze a obsadili druhé a třetí místo.

MS v Imole: 64. Otruba, 71. Ťoupalík

Jakub Otruba i Adam Ťoupalík ve své premiérové účasti na mistrovství světa kategorie Elite se dlouho drželi v první skupině, a nakonec obsadili slušné 64. a 71. místo.

V premiérové časovce mistrovství světa v kategorii Elite bere Jakub Otruba 37. místo

Jakub Otruba dnes ještě jako U23 nastoupil v kategorii Elite do časovky mistrovství světa v Italské Imole. Mezi 56 závodníky na startu dokončil na 37. místě.

V poslední etapě Okolo Slovenska Ťoupalík pátý, Otruba celkově devátý

Ve Skalici dnes skončil další ročník závodu Okolo Slovenska, ve kterém Jakub Otruba obsadil celkové deváté místo a Adam Ťoupalík bral v poslední etapě páté místo.

V třetí etapě Okolo Slovenska Neuman osmnáctý, Otruba průběžně jedenáctý

V třetí etapě závodu Okolo Slovenska zkoušel překvapit pět kilometrů před cílem Adam Ťoupalík, ale byl dostižen na posledním kilometru, a tak nejlepším místem byla osmnáctá pozice Dominika Neumana.

Publish modules to the "offcanvs" position.