Loading color scheme

Michael Boroš v Antverpách dvaadvacátý

Český cyklokrosový mistr se před týmovým soustředěním naposledy postavil na start závodu Světového poháru. V Belgii dokončil na 22. místě a v celkové klasifikaci poháru mu patří průběžná 14. pozice. Stejně jako před týdnem bral vítězství Mathieu van der Poel, který o 23 vteřin předstihl domácího Wouta van Aerta.

Adam Ťoupalík dokončil v Kolíně na 3. místě

V předposledním závodě TOI TOI Cupu se opět předvedli oba bratři Ťoupalíkovi. Zatímco Adam dojel i po technických problémech na 3. pozici a pojistil si průběžné vedení v seriálu Českého poháru, Jakub závod nedokončil.

Boroš v holandském Hulstu na 15. místě

Michael Boroš si v sedmém závodě Světovém poháru připsal 11 bodů a posunul se na průběžnou 12. příčku s celkovým počtem 72 bodů. Při premiérovém startu v cyklokrosové sezóně si pro vítězství přijel domácí univerzál Mathieu van der Poel.

Michael Boroš v Overijse čtyřiadvacátý

Nejlepší český cyklokrosař zopakoval umístění z minulého závodu Světového poháru a v průběžném pořadí klesnul na 13. příčku. V dresu mistra Evropy si pro vítězství dojel Belgičan Michael Vanthourenhout.

Adam a Jakub Ťoupalíkovi na 5. a 7. místě ve Slaném

Bratři Ťoupalíkové ve Slaném ztratili kontakt s čelem brzy po startu, oba se ale probojovali do nejlepší desítky a Adam udržel průběžné vedení v seriálu Českého poháru. Po pěti závodech drží pětibodový náskok před Šimonem Vaníčkem.

Boroš po problémech na startu dokončil v Beekse Bergenu na 24. místě

Michael Boroš v pátém díle Světového poháru ztratil možnost bojovat o čelní příčky po technickém problému hned po startu. Postupně se probojoval na konečnou 24. příčku a do hodnocení seriálu připsal 2 body.

Adam Ťoupalík si vítězstvím ve Veselí pojistil vedení v TOI TOI Cupu

Ve čtvrtém díle TOI TOI Cupu ve Veselí nad Lužnicí se Adam Ťoupalík probojoval na nejvyšší stupínek v mužské kategorii Elite. Do cíle přijel s náskokem 19 vteřin na Jakuba Římana. Jezdec týmu Elkov Kasper si po dvou druhých místech a bronzové pozici z úvodního závodu seriálu pojistil průběžné vedení v Českém poháru.

Michael Boroš sedmý v blátivém závodě mistrovství Evropy

Pro letošní nejlepší výsledek na mezinárodní scéně si Michael Boroš dojel při závodě evropského šampionátu v belgickém Namuru. Na kluzké blátivé trati, kde favorité chybovali, se mistrem Evropy stal domácí Michael Vanthourenhout.

Michael Boroš si 14. místem pojistil 7. příčku ve Světovém poháru

Na nové cyklokrosové trati v belgickém Maasmechelenu si ve čtvrté části Světového poháru dojel Michael Boroš z Elkov Kasper pro 14. příčku a 12 bodů do bodování seriálu. Poprvé v sezóně kvůli pádu nezvítězil Eli Iserbyt. Prvenství vybojoval Belgičan Laurens Sweeck.

Boroš zahájil sérii Superprestige 13. místem

V belgickém Ruddervoorde odstartoval tradiční cyklokrosový seriál Superprestige. Pozvánku do elitní startovní listiny si po výsledcích ve Světovém poháru zasloužil i Michael Boroš. Tomu se ale nepodařilo akceptovat tempo nejrychlejších Belgičanů a Holanďana Larse Van Der Haara.

Publish modules to the "offcanvs" position.