https://antibiotiqueaugmentin.com/augmentin-et-generique-2/

Loading color scheme

Boroš posunul český tým v premiéře štafet na 8. místo

Cyklokrosový světový šampionát v holandském Hoogerheide odstartoval závodem štafet. Václav Ježek, Kateřina Hladíková, Vanda Dlasková, Matyáš Fiala, Kristýna Zemanová a Michael Boroš dokončili se ztrátou 1 minuty a 54 vteřin za zlatou domácí šesticí.

Boroš ve Francii v nejlepší desítce

V posledním závodě Světového poháru obhájil Michael Boroš nejlepší letošní výsledek v seriálu. Až do závěrečného okruhu jezdil ve skupině, bojující o 2. až 10. místo. Vítězství opět získal Mathieu van der Poel, celkovým vítězem SP je Laurens Sweeck.

Boroš s Ťoupalíkem v Benidormu ve třetí desítce

V předposledním podniku UCI Světového poháru v cyklokrosu ve Španělsku dokončili jezdci Elkov Kasper na 22. a 24. místě. Mezi Michaela Boroše a Adama Ťoupalíka se na cílové čáře dostal Zdeněk Štybar. Vítězem se počtvrté v sezóně stal Mathieu van der Poel.

Boroš pošesté mistrem ČR v cyklokrosu

Michael Boroš potvrdil roli favorita a na blátivé mladoboleslavské trati si dojel pro šestý tiul mistra ČR v cyklokrosu.

V Zonhovenu Boroš šestnáctý, Ťoupalík dvaadvacátý

Světový pohár cyklokrosařů v Belgii ovládl s velkým náskokem domácí Wout van Aert. V závodě se představilo také pět českých krosařů, z nichž nejvýše se v konečném pořadí umístili jezdci Elkov Kasper Michael Boroš a Adam Ťoupalík.

Rok 2023 otevřel Boroš 15. místem

V nabité konkurenci novoročního závodu GP Sven Nys UCI C1 si Michale Boroš dojel pro 15. místo, když se vítězem po zaváhání Thomase Pidcocka stal Eli Iserbyt.

V nočním závodu Superprestige Boroš dvacátý sedmý

 Michael Boroš si dojel ve večerním závodě Superprestige dojel mezi světovou elitou pro 27 místo.

Boroš v nabitém světovém poháru čtyřiatřicátý

Na blátivé trati v belgickém Gavere se představilo rekordních 90 cyklokrosařů. Bitvu o vítězství sváděli tři hvězdní cyklisté Mathieu van der Poel, Wout van Aert a Tom Pidcock. Ze čtveřice Čechů se nejvýše umístil Michael Boroš, který byl klasifikován na 34. pozici.

Michael Boroš v Antverpách dvaadvacátý

Český cyklokrosový mistr se před týmovým soustředěním naposledy postavil na start závodu Světového poháru. V Belgii dokončil na 22. místě a v celkové klasifikaci poháru mu patří průběžná 14. pozice. Stejně jako před týdnem bral vítězství Mathieu van der Poel, který o 23 vteřin předstihl domácího Wouta van Aerta.

Adam Ťoupalík dokončil v Kolíně na 3. místě

V předposledním závodě TOI TOI Cupu se opět předvedli oba bratři Ťoupalíkovi. Zatímco Adam dojel i po technických problémech na 3. pozici a pojistil si průběžné vedení v seriálu Českého poháru, Jakub závod nedokončil.

Publish modules to the "offcanvs" position.