https://antibiotiqueaugmentin.com/augmentin-et-generique-2/

Loading color scheme

Matěj Zahálka devětačtyřicátý v silničním závodě mistrovství Evropy

V holandském elitním závodě evropského šampionátu dojel Matěj Zahálka z Elkov Kasper po rovných 200 kilometrech do cíle na kopci Col du Vam na 49. pozici. Českou trikolóru v úniku zviditelnil Mathias Vacek. Mistrem Evropy se stal Christophe Laporte před Woutem van Aertem.

Ťoupalík druhý na závěr Českého poháru. Boroš se Zahálkou berou celkové 2. a 3. místo

Až do závěrečných metrů 152kilometrového závodu ŠKODA CUPu okolo Lovosic bojoval Adam Ťoupalík o vítězství. Na cílové pásce ho nakonec překonal Jakub Otruba, který při nepřítomnosti Michaela Boroše a Matěje Zahálky získal potřebné body pro celkové 1. místo v Českém poháru.

Mráz na mistrovství Evropy na 67. místě, Přidal nedokončil

Na evropském šampionátu se v silničním závodě jezdců do 23 let představili i Daniel Mráz a Tomáš Přidal z Elkov Kasper. Holandský závod dokončil jen Mráz na 67. příčce. Tomáš Přidal po nezaviněném pádu skončil v péči lékařů. Mistrem Evropy se po 3 hodinách v sedle a 137 kilometrech stal dánský cyklista Henrik Pedersen. Páté místo pro Českou republiku vybojoval Matyáš Kopecký.

Soudal - Quick Step zakončil Okolo Slovenska triplem. Neuman patnáctý

V závěrečné etapě z Hlohovce do Púchova triumfovali jezdci Soudal - Quick Step a potvrdili tím jednoznačnou dominanci své stáje na slovenské tour. Kasper Asgreen, Bert Van Lerberghe a Tim Merlier obsadili kompletní etapové stupně vítězů, celkovým vítězem etapáku se stal jejich týmový kolega Rémi Cavagna. Pro 16. místo si dospurtoval Dominik Neuman z Elkov Kasper.

Dominik Neuman desátý ve 4. etapě Okolo Slovenska

Zvlněná 149kilometrová etapa z Prievidzy do Nitry přinesla hromadný finiš, ve kterém se na 10. pozici prosadil Dominik Neuman. Pro druhý etapový triumf v závodě Okolo Slovenska UCI 2.1 si dojel Belgičan Tim Merlier. Jeho tým Soudal - Quick Step ovládl všechny dosavadní etapy a před závěrečným dnem brání dres lídra pro Rémiho Cavagnu.

Matěj Zahálka bodoval v úniku dne

Ve třetí etapě Okolo Slovenska získal tým Soudal - Quick Step třetí vítězství. Tentokrát projel finišem jako první Andrea Bagioli. Matěj Zahálka z Elkov Kasper většinu etapy aktivně bojoval v úniku, když bral body do vrchařské soutěže. V cíli byl nejrychlejším jezdcem královéhradeckého týmu Dominik Neuman na 21. místě.

Neuman třináctý ve 2. etapě Okolo Slovenska

V etapě z Prešova do Popradu rozhodoval o vítězi spurt čelní skupiny, ve které se jako nejrychlejší z českých závodníků udržel Dominik Neuman z Elkov Kasper. Druhé etapové prvenství získala silná sestava worldtourového týmu Soudal - Quick Step, když jako vítěz protnul cílovou čáru Belgičan Tim Merlier.

Úvod Okolo Slovenska v režii World Tour jezdců

V kopcovité první etapě závodu Okolo Slovenska UCI 2.1 zvítězil ze samostatného úniku francouzský časovkářský šampion a účastník sedmi Grand tours Rémi Cavagna z týmu Soudal - Quick Step. Jan Bárta z Elkov Kasper bodoval na dvou vrchařských prémiích. Po 172 kilometrech dokončil v Košicích Dominik Neuman na 25. pozici.

Adam Ťoupalík uhájil Okolo jižních Čech celkové 2. místo

I po nejdelší 168kilometrové etapě z Českých Budějovic do Jindřichova Hradce vystoupal na stupně vítězů celkové klasifikace etapového závodu Okolo jižních Čech UCI 2.2 Adam Ťoupalík z Elkov Kasper. Cyklista královéhradecké stáje byl aktivní v únicích první a třetí etapy a se ztrátou pouze 2 vteřin na vítěze bral 2. příčku a 30 UCI bodů.

Ťoupalík po 3 etapách 2 vteřiny za lídrem

V nejkratší vrchařské etapě závodu Okolo jižních Čech UCI 2.2 se Adam Ťoupalík z Elkov Kasper opět prosadil v úniku. Cílem projel na 4. místě a v celkové klasifikaci se přiblížil žlutému dresu, na který před nedělní závěrečnou částí tour ztrácí jen 2 vteřiny.

Publish modules to the "offcanvs" position.