Loading color scheme

Jezdci týmu Elkov Kasper ovládli mistrovskou časovku. Bárta má už sedmý titul

V časovce mistrovství České republiky na 39 kilometrů v Kovářově si medaile rozdělili cyklisté královéhradecké stáje Elkov Kasper. Za Janem Bártou si pro stříbro dojel Michael Kukrle, bronz bral Jakub Otruba. V kategorii jezdců do 23 let dokončil na 3. místě Jakub Ťoupalík.

Michael Kukrle celkovým vítězem závodu Tour du Pays de Montbeliard

V tropických teplotách přesahujících 36 stupňů Elkov Kasper v čele s Michaelem Kukrlem uhájil celkové vítězství ve francouzském závodě Tour du Pays de Montbeliard.

Elkov Kasper v čele s Bártou opět ovládli Krakonošův cyklomaraton

Část týmu Elkov Kasper se opět postavila na start Krakonošova cyklomaratonu, který měřil 135 km a zavedl závodníky a na tradiční stoupání na Pomezní boudy, Pražskou boudu nebo Hoffmanovu boudu a s přehledem ovládl tento závod.

Zahálka sedmý v první etapě Montbeliard, Kukrle dál drží žlutý dres

V extrémním horku první etapy Tour du Pays de Montbeliard dojel v první skupině pouze sedmnáct závodníku, mezi kterými byl sedmý Matěj Zahálka a Michael Kukrle udržel žlutý dres.

Kukrle jde do žlutého po prologu Tour du Pays de Montbéliard

Michael Kukrle zajel nejrychlejší čas v prologu francouzské Tour du Pays de Montbéliard kategorie UCI 2.2 a do sobotní etapy tak nastoupí ve žlutém dresu lídra. Český mistr si tak připsal hned 8 UCI bodů. Na čtyřkilometrové trati se dařilo i Jakubu Otrubovi, který dokončil na čtvrté pozici.

Jakub Ťoupalík odjíždí z Oberösterreich Rundfahrt s celkovým 7. místem

Horský dojezd rakouské tour rozhodl o konečném pořadí etapového závodu z kategorie UCI 2.2. Po samostatném úniku ve stoupání na Hinterstoder Hutterer Höss získal etapové i celkové prvenství domácí cyklista Rainer Kepplinger. Jakub Ťoupalík projel cílem ve výšce 1412 metrů nad mořem na 10. pozici a v konečném hodnocení je sedmý.

Adam Ťoupalík na Oberösterreich Rundfahrt čtvrtý v etapě i průběžně

Po úniku Jana Bárty, který skončil dva kilometry před cílem druhé etapy rakouského závodu vybojoval Adam Ťoupalík znovu čtvrté místo a stejné mu patří i před poslední etapou.

Tři jezdci Elkovu Kasper v nejlepší desítce. Jakub Ťoupalík dojel v Rakousku třetí

Dojezd 1. etapy Oberösterreich Rundfahrt přál jezdcům Elkov Kasper. Po samostatném úniku byl Adam Ťoupalík dostižen jen 40 metrů před cílovou páskou, kterou projel na 4. místě. O pozici výše finišoval jeho bratr Jakub. Na 9. příčce dokončil etapu Dominik Neuman.

Jakub Ťoupalík zahájil rakouskou tour 21. místem

V prologu Oberösterreich Rundfahrt UCI 2.2 se na start postavilo šest jezdců stáje Elkov Kasper. Ulicemi Lince se nejrychleji propletl Belgičan Daan Soete. Jakub Ťoupalík na vítěze ztratil 7 vteřin, jeho bratr Adam na 27. pozici o vteřinu více.

Otruba zakončil Malopolsko 3. místem. Bronzovou pozici bral i v konečné klasifikaci

Cyklista královéhradecké stáje Elkov Kasper Jakub Otruba si v závěrečném stoupání Tour of Malopolska zajistil etapové pódium i celkové 3. místo ohodnocené 25 UCI body. Na 10. pozici projel finišem Jan Bárta, který bral celkovou 7. příčku a 5 UCI bodů. V hodnocení stájí byl Elkov Kasper třetím nejlepším týmem.

Publish modules to the "offcanvs" position.