https://antibiotiqueaugmentin.com/augmentin-et-generique-2/

Loading color scheme

Boroš těsně za nejlepší desítkou

Pro nejlepší letošní umístění ve Světovém poháru si Michael Boroš dojel ve francouzském Troyes. O desátou pozici přišel až těsně před cílovou čárou ve spurtu se Švýcarem Timonem Rüeggem.

Z belgického bahna vytěžil Boroš 17. pozici

V Dendermonde si cyklokrosaři zazávodili nejen v sedlech, ale i v běhu s kolem na rameni v hlubokém bahně. Michael Boroš získal za konečné 17. místo 9 bodů do hodnocení Světového poháru a třech dílech seriálu drží 23. příčku.

Michael Boroš na evropském šampionátu patnáctý

V blátivém závodě cyklokrosového mistrovství Evropy ve francouzském Pontchâteau si Michael Boroš dojel pro 15. místo. Titul evropského šampiona obhájil Belgičan Michael Vanthourenhout. V kategorii jezdců do 23 let dokončil Jakub Kuba na 33. pozici.

Boroš po defektu na Světovém poháru dvaadvacátý

Michael Boroš vstoupil do Světového poháru cyklokrosařů 22. místem. Osmnáctiletý Jakub Kuba dokončil elitní závod v Maasmechelenu na 44. pozici. Za týden čeká oba jezdce Elkov Kasper cyklokrosařský evropský šampionát ve Francii.

Boroš zvítězil v prvním krosu sezóny

Michael Boroš se po covidové pauze postavil na start letošního druhého závodu TOI TOI CUPu. V Mladé Boleslavi Boroš navázal na kolínské vítězství Adama Ťoupalíka. Jezdci Elkov Kasper tak získali další cyklokrosové prvenství. Ťoupalík dokončil v Mladé Boleslavi na 7. místě.

Adam Ťoupalík zvítězil v prvním krosu sezóny

Na TOI TOI CUPu v Kolíně byl nejrychlejším cyklokrosařem Adam Ťoupalík z Elkov Kasper. „Před dneškem jsem na krosce odjel tři tréninky, ale přes léto jsem trénink prokládal gravelem, který tomu dnešku byl bližší. Cyklokros se asi nezapomíná, ale v technice jsem rozhodně měl rezervy,“ řekl v cíli Ťoupalík.

Matěj Zahálka devětačtyřicátý v silničním závodě mistrovství Evropy

V holandském elitním závodě evropského šampionátu dojel Matěj Zahálka z Elkov Kasper po rovných 200 kilometrech do cíle na kopci Col du Vam na 49. pozici. Českou trikolóru v úniku zviditelnil Mathias Vacek. Mistrem Evropy se stal Christophe Laporte před Woutem van Aertem.

Ťoupalík druhý na závěr Českého poháru. Boroš se Zahálkou berou celkové 2. a 3. místo

Až do závěrečných metrů 152kilometrového závodu ŠKODA CUPu okolo Lovosic bojoval Adam Ťoupalík o vítězství. Na cílové pásce ho nakonec překonal Jakub Otruba, který při nepřítomnosti Michaela Boroše a Matěje Zahálky získal potřebné body pro celkové 1. místo v Českém poháru.

Mráz na mistrovství Evropy na 67. místě, Přidal nedokončil

Na evropském šampionátu se v silničním závodě jezdců do 23 let představili i Daniel Mráz a Tomáš Přidal z Elkov Kasper. Holandský závod dokončil jen Mráz na 67. příčce. Tomáš Přidal po nezaviněném pádu skončil v péči lékařů. Mistrem Evropy se po 3 hodinách v sedle a 137 kilometrech stal dánský cyklista Henrik Pedersen. Páté místo pro Českou republiku vybojoval Matyáš Kopecký.

Soudal - Quick Step zakončil Okolo Slovenska triplem. Neuman patnáctý

V závěrečné etapě z Hlohovce do Púchova triumfovali jezdci Soudal - Quick Step a potvrdili tím jednoznačnou dominanci své stáje na slovenské tour. Kasper Asgreen, Bert Van Lerberghe a Tim Merlier obsadili kompletní etapové stupně vítězů, celkovým vítězem etapáku se stal jejich týmový kolega Rémi Cavagna. Pro 16. místo si dospurtoval Dominik Neuman z Elkov Kasper.

Publish modules to the "offcanvs" position.