https://antibiotiqueaugmentin.com/augmentin-et-generique-2/

Loading color scheme

Boroš zakončil vánoční turné 22. místem v Hulstu

Náročná série závodů Světového poháru a Superprestige vyvrcholila cyklokrosařům v holandském Hulstu, kde bral sedmé prvenství v sedmi letošních startech Mathieu Van Der Poel. Michael Boroš dokončil na 22. místě. Kvalitní výsledek v TOP10 si jezdec Elkov Kasper připsal 28. prosince v podniku Superprestige v Diegemu.

Boroš v Antverpách devatenáctý

V předvánočním cyklokrosovém Světovém poháru v Antverpách se na start postavil i úřadující mistr světa Mathieu Van Der Poel a jeho rival Wout Van Aert. Holandský univerzál bez problémů zvítězil, Van Aert si pohlídal 2. příčku. Michael Boroš se po nepovedeném startu propracoval na 19. pozici. Jakub Kuba v závodě jezdců do 23 let dokončil dvaatřicátý.

Michael Boroš šestnáctý v Namuru

Už osmým závodem pokračoval v belgickém Namuru Světový pohár cyklokrosařů. V elitní kategorii mužů si na těžké rozbahněné trati pro 16. příčku dojel Michael Boroš z Elkov Kasper. V prvním pohárovém startu získal vítězství britský univerzál Tom Pidcock. S náskokem 47 bodů zůstává lídrem Belgičan Eli Iserbyt.

Boroš dominoval TOI TOI Cupu v Hlinsku

Michael Boroš se vrátil do Českého poháru vítězstvím v Hlinsku. Zasněženou tratí projel o 16 vteřin rychleji než Polák Marek Konwa. Adam Ťoupalík rozjel závod na pódiové pozici, v závěru se ale propadl na 8. příčku.

Boroš těsně za nejlepší desítkou

Pro nejlepší letošní umístění ve Světovém poháru si Michael Boroš dojel ve francouzském Troyes. O desátou pozici přišel až těsně před cílovou čárou ve spurtu se Švýcarem Timonem Rüeggem.

Z belgického bahna vytěžil Boroš 17. pozici

V Dendermonde si cyklokrosaři zazávodili nejen v sedlech, ale i v běhu s kolem na rameni v hlubokém bahně. Michael Boroš získal za konečné 17. místo 9 bodů do hodnocení Světového poháru a třech dílech seriálu drží 23. příčku.

Michael Boroš na evropském šampionátu patnáctý

V blátivém závodě cyklokrosového mistrovství Evropy ve francouzském Pontchâteau si Michael Boroš dojel pro 15. místo. Titul evropského šampiona obhájil Belgičan Michael Vanthourenhout. V kategorii jezdců do 23 let dokončil Jakub Kuba na 33. pozici.

Boroš po defektu na Světovém poháru dvaadvacátý

Michael Boroš vstoupil do Světového poháru cyklokrosařů 22. místem. Osmnáctiletý Jakub Kuba dokončil elitní závod v Maasmechelenu na 44. pozici. Za týden čeká oba jezdce Elkov Kasper cyklokrosařský evropský šampionát ve Francii.

Boroš zvítězil v prvním krosu sezóny

Michael Boroš se po covidové pauze postavil na start letošního druhého závodu TOI TOI CUPu. V Mladé Boleslavi Boroš navázal na kolínské vítězství Adama Ťoupalíka. Jezdci Elkov Kasper tak získali další cyklokrosové prvenství. Ťoupalík dokončil v Mladé Boleslavi na 7. místě.

Adam Ťoupalík zvítězil v prvním krosu sezóny

Na TOI TOI CUPu v Kolíně byl nejrychlejším cyklokrosařem Adam Ťoupalík z Elkov Kasper. „Před dneškem jsem na krosce odjel tři tréninky, ale přes léto jsem trénink prokládal gravelem, který tomu dnešku byl bližší. Cyklokros se asi nezapomíná, ale v technice jsem rozhodně měl rezervy,“ řekl v cíli Ťoupalík.

Publish modules to the "offcanvs" position.