Loading color scheme

Zahálka čtvrtý na Českém poháru v Kyjově

Dalším dílem pokračoval Český pohár v silniční cyklistice, který se jel tentokrát v Kyjově. Závod byl vypsaný na 165 km, které se odehrály na patnácti 11 km okruzích. Na start se z týmu Elkov Kasper postavila pouze trojice Kaňkovský, Zahálka a Jakub Ťoupalík.

V královské etapě Okolo Horního Rakouska i celkově Schlegel

Michal Schlegel uspěl v druhém etapovém závodění po sobě, když po vítězství na Tour Malopolska skončil v celkovém hodnocení závodu Oberöstereichrundfahrt UCI 2.2 na třetím místě a ovládl i bodovací soutěž.

Schlegel vítězí v druhé etapě Oberöstereichrundfahrt a obléká se do žlutého

Michal Schlegel si v poslední kilometru, po excelentní práci zbytku týmu Elkov Kasper, dojel pro etapové vítězství, kterého posunulo do průběžného vedení v závodě i do vedení v bodovací soutěži.

Třetí místo v Horním Rakousku pro Michala Schlegela

Druhá etapa Oberöstereichrundfahrt UCI 2.2 vystartovala v pravé poledne z rakouského Welsu do 164 km vzdáleného Maria Schmolln, u kterého čekaly na peloton tři okruhy, na kterých Michal Schlegel nakonec vybojoval třetí místo v etapě.

Závod Okolo Horního Rakouska zahájil Adam Ťoupalík 27. místem v prologu

Elkov Kasper nastoupil k poslednímu etapovému závodu před blížícím se mistrovstvím republiky. Tím je dvanáctý ročník rakouského Oberösterreichrundfarth UCI 2.2 situovaného do okolí Linze. Do úvodního 650 m dlouhého prologu ulicemi Linzu se postavila šestice Bárta, Schlegel, Adam Ťoupalík, Michael Kukrle, Jakub Otruba a Dominik Neuman.

Michal Schlegel celkovým vítězem Tour of Malopolska a navíc třetí v královské etapě

Elkov Kasper potvrdil svou výbornou formu a v poslední etapě Tour of Malopolska UCI 2.2 si nenechal vzít dres vedoucího závodníka, který vezl Michal Schlegel. Ten v závěrečném desetikilometrovém stoupání dojel na třetí místě a připsal si další pódiové umístění.

Schlegel před poslední etapou dál drží první místo, Kaňkovský šestý v etapě

Druhou etapu Tour of Malopolska splnila očekávání, kdy sjíždění úniku zůstalo na týmu Elkov Kasper, za což se mu podařilo udržet vedoucí dres pro Michala Schlegele. Alois Kaňkovský dospurtoval na sedmém místě.

Schlegel zvítězil sólo únikem v první etapě Tour of Malopolska

Elkov Kasper vstoupil do první etapy závodu Okolo Malopolska skvělým výsledkem, když Michal Schlegel nenašel přemožitele a oblékl se do dresu vedoucího závodníka.

Otruba otevřel Malopolsko osmým místem

Elkov Kasper krátkým prologem do vrchu otevřel polský závodu Tour of Malopolska UCI 2.2 a v něm jako nejlepší dokončil Jakub Otruba na 8. místě.

Schlegel třetí na GP Slovenia

Michal Schlegel vybojoval po úspěšném úniku výborné třetí místo na GP Slovenia. V první desítce bodoval devátým místem i Alois Kaňkovský.

Publish modules to the "offcanvs" position.